Kas mes esame

Misija – energijos taupymas pramonėje ir pastatuose.

Patirtis -  šildymo/vėdinimo sistemose – 20 metų, variklių darbo optimizavime – 11 metų, apšvietime 6 metai, geoterminiame šildyme 7 metai.

Veiklos principas – kopijuojame pigių skrydžių bendroves. Mažiau komforto, tačiau iš taško A Jūs patenkate į tašką B už pusę kainos.

Neturime daugiaaukščio ofiso, ilgalaikių sandėlių, nemokame atlyginimų būriui marketingo specialistų, nerasite reklamos spaudoje ir didelių stendų parodose. Jums už tai nereikia mokėti.

Todėl mūsų sąnaudos yra minimalios ir visada galime pasiūlyti Jums puikios kokybės produktus už ženkliai mažesnę nei įprasta kainą. O tai yra svarbu, nes energijos taupymo srityje atsipirkimo trukmė tiesiogiai proporcinga atsipirkimo laikui.

Šio principo trūkumas – sąlyginai ilgi tiekimo terminai ir privalomi mažiausi užsakymo kiekiai. Mažmena – ne mūsų sritis, atsiprašome. Perkame – tiesiai iš gamintojo, taip pašalindami iš kainos dalį tenkančią atstovams ir subatstovams. Dažniausiai tai Kinijoje veikiančios ES ar US kapitalo įmonės. Su jomis dirbame jau keturis metus, todėl laikome produktų kokybę įrodyta.

Principas akivaizdžiai veikia, užmeskite akį į “Mūsų klientai” arba “Naujienos