Gera investicija

Investuojate?

Fondai, akcijos, obligacijos – geriausiu atveju 12% metinių. Juokinga. Ypač savo kailiu patyrus krizės padarinius. Nepamirškime pirkimo pardavimo išlaidų.

Investicija į energijos taupymą – mažiausiai 30% metinių palūkanų. Rizika tikrai mažesnė, nei finansinių produktų. Jūs perkate turtą, kuris yra tam tikroje įmonėje ir taupo (uždirba Jums) nesustodamas.

Kaip tai vyksta:
Projekte dalyvauja įmonė su dideliu energijos taupymo potencialu (jau išbandyta sunkmečio, investuotojas ir energijos taupymo kompanija, kuri žino, kaip tą padaryti (mes). Įdiegus taupymo priemones, įmonė dalį sutaupytų išlaidų energijai kas mėnesį moka investuotojui, o ne energijos gamintojui ar tiekėjui. Jūsų pelnas susietas su energijos kaina – ji dar niekada nekrito.

Didžiausias pavojus – įmonė, kurioje investuota bankrutuoja. Tačiau ir šiuo atveju investuotojo nuosavybė yra aiškiai apibrėžtas turtas esantis aiškiai apibrėžtoje vietoje ir pilnai likvidus. Skamba kur kas geriau nei investicija esanti nežinia kur ir nežinia kaip valdoma.

Šiuo metu galime pasiūlyti veikiančių projektų su 2 metų sėkminga istorija.